середа, липня 18

Обрано вишиванку для Мадонни!

4 серпня 2012 до Києва приїжджає поп-діва Мадонна. Спеціально до її приїзду відбувся конкурс "Вишиванка для Мадонни", більше ніж з сотні ескізів шляхом голосування публіки, було обрано 10 фіналістів.
Фіналісти протягом 25 днів мали виготовити оригфнальні вишиванки за своїми ескізами. 13-го липня в київському клубі "Ольмека Плейдж" відбувся показ вишиванок в рамках вечірки Vyshyvanka-party/ Madonna pre-party".

До десяти фіналістів додались ще 2 відомих українських дизайнери одягу. Всі моделі демонстрували професійні манекенниці, під веселий супровід шоу-мена Анатолія Анатоліча та ді-джейки "Плеймодел". Жюрі з 5 відомих мужчин України відібрало 4 найцікавіших, на їх думку, образи, і серед чотирьох обрали стилізовану вишиванку Олени Буреніної (див. фото).

Вишиванку-переможця подарують поп-діві перед її концертом в Київі, напочатку серпня.

Безумовно, це був один з найяскравіших заходів, присвячених українському народному строю!Більше фотографій на фейсбуціПросимо пам"ятати, що при передруці матеріалу необхідно прикріпити пряме активне посилання на цю статтю на нашому ресірсі! Дякуємо за дотримання копірайтів.

http://vyshyvanka.ucoz.ru/news/obrano_vishivanku_dlja_madonni/2012-07-14-407

Немає коментарів: