субота, червня 10

ВИХІДНІ У МУЗЕЇ ПРОСТО НЕБА

 На вас чекають:


🔸 11 червня о 16:00 на альтернативний кобзарський рок від проєкту @kobza_media (Віталія та Юрка Кобзарів) на музейному Співочому полі🎼


Це поєднання народних мотивів з сучасними авторськими темами та можливість почути й побачити, як звучить стародавня народна кобза.


🔸 11 червня відбудеться вистава Івана Франка, яку зіграють молоді талановиті артисти (вихованці Народного артиста Олега Шаварського) у старовинній хаті🪔 

❗️РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА


🔸 Виставка «Вишиваний Оберіг» у мальовничій Управі із с.Мліїв (експозиція "Наддніпрянщина")🌾


Саме тут ви вже можете побачити вишиті сорочки зі східних і південних територій України, комплекси народного одягу з Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької і Херсонської областей, що зберігаються у фондах НМНАПУ. 


🔸Постійно діюча виставка «Музей – моя доля» (у хаті з Полтавської області на експозиції «Українське село 60 х – 70 х рр. ХХ ст.»), присвячену вшануванню пам’яті видатного українського вченого етнографа Олексія Долі. 

На виставці представлені роботи сучасних майстрів – учасників ярмарків, які щороку проводяться в Музеї.


🔸Виставка «Дивосвіт Остапа Пасіки» у Запорізькій хаті на експозиції "Українське село ХХ ст." 

У своїх роботах майстер переймався пристрасною вірою в широчінь історичних просторів, на які мусить вийти Україна, зробивши цілий екскурс в історію української державності. 


🔸 Виставка «Левко Лук'яненко. З Україною в серці» у Чернігівській хаті на експозиції "Українське село ХХ ст." 

Виставка присвячена вшанування пам'яті очільника Наглядової ради з питань збереження пам'яток політичного та громадського діяча, письменника, правозахисника, лауреата Шевченківської премії, кавалера ордена Свободи – Левка Григоровича Лук'яненка. Він усе своє життя присвятив боротьбі за Україну, її незалежність та суверенність.


#культура #кудипітикиїв #київ #виставкакиїв #виставка #екскурсії #екскурсіїкиїв #МузейПростоНеба #традиція #Ukraine #ethno #folk #folkua #традиції

Немає коментарів: